Warning: Declaration of gs_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /usr/home/GabinetSylwetka/domains/gabinetsylwetka.pl/public_html/wp-content/themes/gabinet-sylwetka/lib/menu_walker.php on line 37 Pilates Reformer – Gabinet Sylwetka

Pilates Reformer

Treningi z wykorzystaniem Refomera to doskonały sposób na zwiększenie siły, elastyczności mięśni, stabilizacji oraz motywacji. Sam Reformer swoim wyglądem przypomina łóżko, ale dzięki wyposażeniu w ruchomą platformę, system sprężyn i linek, pozwala na wykonywanie wielu kombinacji ćwiczeń. Ten rodzaj treningu umożliwi Ci pracę nad konkretną grupą mięśni i stawów, jak i nad całym ciałem. Program zajęć dostosujemy do Twoich potrzeb.

W ramach treningu gwarantuję:

  • Profesjonalny sprzęt
  • Odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb zestaw ćwiczeń
  • Nadzór i indywidualną opiekę instruktora

Metoda PILATES to funkcjonalne ćwiczenia całego ciała, których celem jest stabilizacja kompleksu lędźwiowo – miednicznego, praca nad mobilizacją stawów, siłą mięśni i ich elastycznością. Wszystko to wpływa na prawidłową postawę ciała i sprawność we wszystkich sytuacjach dnia codziennego. Pilates korzystnie wpływa na potrzeby ciała, ducha i umysłu. Zapraszam Cię do mojego Studia na wspólne odkrywanie i przemianę Twojego ciała.