Warning: Declaration of gs_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /usr/home/GabinetSylwetka/domains/gabinetsylwetka.pl/public_html/wp-content/themes/gabinet-sylwetka/lib/menu_walker.php on line 37 Nasi specjaliści – Gabinet Sylwetka

Nasi specjaliści

Od ponad 25 lat wkładamy całe nasze serca i umiejętności w to, by pomagać ludziom.
Oprócz doświadczenia, ważne jest dla nas zaangażowanie. Stawiamy zatem na rozwój, cały czas ucząc się nowych metod i technik leczenia dolegliwości naszych Pacjentów.

Justyna Listwoń Justyna Listwoń Ekspert Rekreacji Ruchowej

Dyplomowany Instruktor Studio Pilates. Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej.
W swojej pracy łączy unikalne, inteligentne metody pracy z ciałem: BeBo® Trening Dna Miednicy, CANTIENICA® Program Power, Studio Pilates, Pilates Matwork.

Jej misją jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową, promowanie profilaktyki treningu mięśni dna miednicy wśród kobiet oraz kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Stale rozwija się i specjalizuje w prozdrowotnych metodach pracy z ciałem, przywracających piękną sylwetkę, energię, sprawność psycho-fizyczną, lekkość i witalność.

Zaraża pozytywną energią na swoich zajęciach, które prowadzi z zaangażowaniem i pasją. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie aktywności ruchowej, gdyż wpływ ruchu ma ogromne znaczenie dla naszego funkcjonowania, zdrowia i samopoczucia.

Więcej
Bartłomiej Listwoń Bartłomiej Listwoń Fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego

Fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył kursy TCM (tradycyjna medycyna chińska) diagnostyki, akupunktury i masażu tui na w Pekinie i Huaihua, kursy TTM w Bangkoku i Chiang Mai (tradycyjna medycyna tajska) obejmujące masaże, tajską terapię manualną i tajską refleksologię. Absolwent studiów podyplomowych, kursów terapii manualnej w kraju wg metod: Jumeiho, Cyriaxa, Mulligana, posługuje się metodami funkcjonalnej osteopatii i integracji. Wyznaje filozofię, że bliskość najlepiej wyraża się poprzez dotyk.

Absolwent studiów podyplomowych, kursów terapii manualnej w kraju wg metod: Jumeiho, Cyriaxa, Mulligana, posługuje się metodami funkcjonalnej osteopatii i integracji. Wyznaje filozofię, że bliskość najlepiej wyraża się poprzez dotyk. Stara się poznać pacjenta jako jednostkę, aby zabieg, poza aspektami leczniczymi, był dostosowany do indywidualnej wrażliwości fizycznej i mentalnej. Tata zaszczepił w nim potrzebę uważności na drugiego człowieka oraz przekazał tajniki wiedzy, które stanowią podstawy jego warsztatu pracy z ludźmi.
W trakcie studiów na AWF-ie, na zajęciach praktycznych miał przewagę nad innymi studentami, ze względu na doświadczenie i tzw. “dryg” w dłoniach oraz dojrzałość zawodową. Już w trakcie studiów edukował się w Chinach, zdobył dyplom organizowanego przez Beijng Massage Hospital kursu TCM Traditional Chinese Medicine, a w 2012 roku dalej praktykował w międzynarodowym szpitalu medycyny chińskiej w Huaihua.
Od zawsze fascynowała go tajska medycyna, dlatego wielokrotnie obierał ten kierunek jako cel swoich podróży. Podczas wizyt zarówno w Bangkoku, jak i Chiang Mai odbył szkolenia w najstarszej szkole tradycyjnej medycyny tajskiej. Podczas następnych wizyt w Azji doskonalił umiejętności i poznawał kolejne techniki tajskiego masażu, masażu stóp, aromaterapii oraz masażu ziołowymi stemplami. Na zamówienie firmy kosmetycznej, stworzył autorski masaż twarzy i dekoltu MINTANAO.
Posiada zmysł wyjątkowego dotyku, który znakomicie wpisuje się w wielkie umiejętności masażu. Umiejętnie łączy ze sobą różne terapie, a w procesie leczenie Pacjentów wykorzystuje maksimum swojego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji.

Więcej
Stanisław Listwoń Stanisław Listwoń Specjalista terapii manualnej Chiropraktor, Konsultant terapeutyczny.

Pierwsze fascynacje naturą i człowiekiem odkrył jeszcze w szkole podstawowej, kiedy na mazurskich łąkach spotkał Ojca Andrzeja Klimuszko. Ich rozmowy zaowocowały dużym zainteresowaniem anatomią człowieka i możliwościami, jakie daje nam otaczający świat i my razem z nim.

Masaż i pomoc pacjentom w powrocie do zdrowia są sensem jego pracy. Ciepło, dotyk i holistyczne podejście do człowieka są od lat są jego życiowym mottem. Jako student Wojskowej Akademii Medycznej zrozumiał istotę bytu i wewnętrznych sił, które w sobie mamy, a które możemy wykorzystać do pomocy innym. Wiedzę medyczną pogłębiał podczas licznych szkoleń organizowanych przez WIML, CSK- WAM oraz praktykach na szpitalnych oddziałach rehabilitacji pod kierunkiem wybitnych specjalistów. Szczególnie zainteresowały go techniki masażu Dalekiego Wschodu i medycyna naturalna. Inspirowało go wyjątkowe podejście do człowieka i zdrowia oraz nieinwazyjne metody kształtowania równowagi ludzkiego bytu z otoczeniem i z samym sobą.

Wyjazdy do Chin, Tajlandii, Hong Kongu, Malezji, Singapuru, Wietnamu pozwoliły mu zgłębić tajniki medycyny dalekowschodniej. Kursy i szkolenia odbyte w szkołach masażu, m.in. w szkole Wat Pho przy Pałacu Królewskim w Bangkoku oraz dyplomy i odznaczenia Stowarzyszeń Medycyny Naturalnej, między innymi INTA (International Natural Therapists Association), pomogły rozwinąć mu poznane techniki i dostosować je do potrzeb Europejczyków.
Został wyróżniony tytułem Sensei – Mistrza Japońskiej terapii leczniczej shu an, shu ti, shu pi, shu mi oraz tytułem Mistrza Chińskiej terapii leczniczej Shifu, za kultywowanie i nauczanie technik masażu, tradycji i kultury Chin. Od 1991 roku prowadzi specjalistyczny gabinet masażu leczniczego i Medycyny Naturalnej „Sylwetka”. Na podstawie wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas szkoleń na Dalekim Wschodzie, opracował autorską technikę zwalczania niektórych dolegliwości – Shu sten.

Więcej
Katarzyna Listwoń Katarzyna Listwoń Dyplomowany trener personalny

Trener Pelvic Floor Safe – PFS sport bezpieczny dla kobiet, Trener BuggyGym – ćwiczenia dla mam z dzieckiem w wózku oraz członek Stowarzyszenia BuggyGym. Adeptka unikalnej metody nauczania pływania Total Immersion (dyplom I, II i III stopnia kraul metodą Total Immersion).

Mądry i bezpieczny trening jest jej wizytówką. Wpaja Pacjentom prawidłowy wzorzec ruchu, uczy poprawności wykonywania ćwiczeń, motywuje i pomaga osiągać wyznaczone cele. Poprzez trening i holistyczne podejście do podopiecznych, poprawia jakość ich życia, motywuje do zmiany nawyków i zaraża sportem.
W pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Łączy techniki z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego, kettlebells, TRX, mięśni dna miednicy PFS, ćwiczeń wielostawowych modelowania sylwetki, rozluźniania i regeneracji mięśni oraz powięzi (BLACKROLL) czy dietetyki i suplementacji prozdrowotnej oraz sportowej. Wciąż się doskonali i szuka inspiracji by rozwijać umiejętności trenerskie.
Prywatnie, zwolenniczka treningu siłowego. Triathlonistka, mierząca wysoko i wciąż podnosząca sobie poprzeczkę. Sportowiec i wszechstronna trenerka czerpiąca inspirację z wielu dziedzin i dyscyplin. Sport to jej pasja, praca i sposób spędzania wolnego czasu. Żeglarz sportowy i amatorka turystyki górskiej.
Więcej informacji o Kasi: https://www.facebook.com/buggygymwarszawa/

Więcej